helios-olsztyn-1

Wyższa jakość w olsztyńskim Heliosie, czyżby oddech konkurencji?

Kino Helios w Olsztynie od września zaprezentuje się widzom w zupełnie nowej jakości. Przestronne i nowocześniejsze wnętrza, srebrne ekrany, dzięki którym obraz filmowy stanie się jeszcze bardziej wyrazisty, odtwarzanie z prędkością 48 zamiast 24 klatek na sekundę to tylko część z wielu zmian czekających na fanów kinematografii po wakacjach.

Przebudowa multipleksu prowadzona jest wieloetapowo i w różnych płaszczyznach. Poza dostosowaniem powierzchni dostępnej dla klientów do najwyższych standardów, nowoczesnych i bardziej przestronnych wnętrz, nacisk położony jest na również na jeszcze lepszy – niż do tej pory – odbiór filmów.

Pomóc ma w tym technologia DepthQ, która już została pozytywnie przyjęta przez kinowych klientów. Zapewnia ona wrażenia, których do tej pory nie można było doświadczyć podczas oglądania swoich ulubionych repertuarowych pozycji. Nowa technologia DepthQ to nie tylko lepsza jakość obrazu, to również cztery rodzaje okularów 3D do wyboru, które przy pierwszym zakupie przechodzą na własność widza.

Dodatkowo najnowszy format filmowy HFR (High Frame Rate), czyli obraz wyświetlony w 48 klatkach na sekundę (zamiast 24 jak dotychczas) powoduje, że wszystko jest bardziej realne, rzeczywiste i wiarygodne a akcja bardziej wartka i przejrzysta. Najbliższą premierą filmową zaprezentowaną w tej technologii będzie „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”, którego premiera planowana jest na 26 grudnia 2014 roku.

Helios Olsztyn będzie przygotował również niespodzianki dla osób, które oprócz filmów przychodzą do kina spędzić przyjemnie czas w gronie rodziny i przyjaciół. Z rozszerzoną ofertą zaprezentują się bowiem Helios Café i Helios Bar, w których klienci mogą mieć pewność, że otrzymają zawsze pyszne i świeże produkty najwyższej jakości.

Rewolucyjne zmiany w Heliosie (w CH Aura) zbiegają się w czasie z uruchomieniem we wrześniu nowego (w mieście) systemu sieci Multikino w Galerii Warmińskiej.

 There is 1 comment

Add yours

Comments are closed.

Free mockups