Piknik Nauki i Sztuki UWM na olsztyńskiej starówce

W sobotę 31 maja mieszkańcy Olsztyna mieli okazję poznać ofertę wydziałów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Niezwykle interesujące kontakty z nauką dały przedsmak możliwości jakie oferuje przyszłym studentom olsztyński UWM. Piknik Nauki i Sztuki zwieńczający obchody 15-lecia UWM mógł się spodobać każdemu, ciekawość i błysk w oczach pojawiały się w oczach odwiedzających olsztyńską starówkę niezależnie od wieku!

Konkursy, ciekawostki, pokazy osiągnięć naukowych, doświadczenia laboratoryjne, mnogość upominków dla każdego oraz występy artystyczne m.in. Zespołu Pieśni i Tańca „Kortowo”, Akademickiej Orkiestry Dętej i Chóru im. prof. Wawrzyczka czy raperskiego duetu z hitem ostatnich tygodni o Uniwersytecie „To UWM…” to wszystko ożywiło olsztyńskie stare miasto, zobaczcie sami!
59piknik nauki i sztuki uwm olsztyn Wizard-i-Karolina-To-UWM
Wystąpili między innymi Wizard i Karolina ze swoim numerem: To UWM …To UWM, to Kortowo, to studenci, To akademiki a w nich to co nas kręci, Życie studenckie i miejsca spotkań, Zapraszam do Olsztyna byś sam je poznał… (wideo na górze artykułu)
Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”

Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”

Prezydent Olsztyna - Piotr Grzymowicz odwiedził Wydział Nauk Społecznych

Prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz także odwiedził stoiska wydziałów UWM

Zobacz więcej – fotorelacja na zdjęciach w dużej rozdzielczości!


There are 2 comments

Add yours
  1. staruCH

    stare miasto to bary piwne i nuda od ucha do ucha, przyznam, że dawno nie było w Olsztynie tak ciekawie, najedliśmy się darmowych smacznych kanapek i dostaliśmy mnóstwo upominków. Żona ceni sobie kwiatki doniczkowe od studentek z UWM;)


Comments are closed.

Free mockups