portfel

Okradł panią do towarzystwa

Była zabawa, było radośnie i pewnie głośno… ale było też bardzo nie fair! 30-letni Daniel M. wraz z trzema kolegami (wszyscy z okolic Bartoszyc) urządzili wieczór kawalerski w Olsztynie. Wynajęli pokój w hotelu, gdzie zaprosili panią do towarzystwa. Za usługi zapłacono – 600 zł, ale M. szybko M. zabrał je z powrotem. Kobieta zgłosiła kradzież na policję. Złodziejowi grozi do 5 lat więzienia.

To miał być niezapomniany wieczór i wszystko wskazuje, że będzie. 4 mężczyzn z okolic Bartoszyc w środę 25 czerwca zaszalało: wynajęli pokój w olsztyńskim hotelu, napili się i, by uatrakcyjnić wieczór, zamówili panią do towarzystwa. Biesiadnicy zapłacili za usługę 600 zł. Jednak kobieta, jeszcze przed opuszczeniem pokoju, zauważyła, że pieniędzy, które przed chwilą zarobiła, nie ma. Mężczyźni nie przyznali się do kradzieży, dlatego o pomoc została poproszona policja.

Oczywiście w komendzie wykonano badanie alkomatem – zgodnie z przewidywaniami trzech z bawiących się na wieczorze kawalerskim miało powyżej 2 promili alkoholu. Zatrzymano ich do wyjaśnienia. Następnego dnia 30-letni Daniel M. przyznał się, że to właśnie on wyjął pieniądze z portfela kobiety, a następnie zapłacił nimi za hotel i alkohol. Grozi mu do 5 lat więzienia.

(na podst. KMP w Olsztynie; foto: flickr.com)


Free mockups