multikino-olsztyn

Najnowocześniejszy kompleks kinowy na Warmii i Mazurach już 5 września.

Już 5 września mieszkańcy Warmii i Mazur będą mogli oglądać filmowe produkcje w  najnowocześniejszym kinie w mieście i regionie. Sieć Multikino otwiera w nowo powstałej Galerii Warmińskiej kolejną – 32 placówkę, nowy multipleks będzie znajdował się na 2 poziomie centrum handlowego u zbiegu ulic Sikorskiego i Tuwima.

multikino-olsztyn

Multikino Olsztyn to drugi w naszym województwie (po Elbląskim) a 32 w kraju system kin sieci Multikino.

 

Trzydzieste drugie kino sieci Multikino

W Olsztynie do dyspozycji sympatyków kina ( i nie tylko) przewidzianio 9 sal z łączną liczbą foteli 1233, w tym 181 foteli VIP. Dodatkowo w każdej sali przewidziano miejsca dla osób niepełnosprawnych. Największa sala nr 1 mieści 265 osób. Wszystkie sale wyposażone są w najlepszej jakości systemy dźwięku i obrazu, z możliwością oglądania filmów w 3D. W kompleksie znajdziemy 9 stanowisk obsługi klientów, będą one wyposażone w kasy dualne, czyli sprzedaż w jednym miejscu biletów i produktów barowych. W ofercie znajdą się sztandarowe produkty barów Multikina m.in. zestaw dla Dwojga, zestaw Multihit. Strefa sprzedaży ulokowana będzie na tym samym poziomie co sale.

przeczytaj także: Wyższa jakość w olsztyńskim Heliosie

Co zobaczymy w nowym kinie

Oczywiście najnowsze premiery, ale również: koncerty i transmisje sportowe na wielkim ekranie, maratony filmowe, festiwale, projekty dla dzieci.Free mockups