aquasfera-galeria-warminska

Miasto szuka kasy – Aquasfera zmieniła nazwę!

Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera z 1 lipca zmieniło nazwę na Aquasfera Galeria Warmińska. Inicjatywa zyskania sponsora tytularnego wyszła z olsztyńskiego Ratusza, który ogłosił na niego konkurs. Ostatecznie Olsztyn zarobi 5 mln złotych dzięki spółce Libra Project 2 w ciągu 10 lat trwania umowy.

Umowa została podpisana pomiędzy właścicielem Galerii Warmińskiej – Libra Project 2, a zarządzającym Aquasferą Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie, każdego roku na rachunek Miasta będzie wpływało od Libra Project 2 – 500 tysięcy złotych.

Baba Galeria Warmińska” – czy tędy droga?

Zmiana nazwy dla „pływalni” budzi kontrowersje, mamy bowiem do czynienia nie z np. zespołem piłkarskim lecz z miejskim przedsięwzięciem. Oczywisty interes Miasta jest ponad utrzymaniem charakterystycznych, wybranych/uzyskanych niegdyś w drodze konkursów: nazwy i logo.

aquasfera-galeria-warminska

Co by się stało gdyby Ratusz „za odpłatnością” zezwolił na modyfikowanie innych obiektów czy produktów? Póki co martwić się nie musimy, nie ma ich w Olsztynie zbyt wiele i jak zapewnia prezydent Grzymowicz, w najbliższym czasie nie pojawi się nowy sponsor tytularny na inny obiekt.

Sponsor Stomilu, fundator ławek

Libra Project 2 promuje Galerię Warmińską na wiele sposobów, w 2012 roku zdecydowała się wspierać Stomil Olsztyn kwotą 2 mln zł rocznie przez 5 lat. W wielu częściach miasta możemy też zasiąść na nowych ławkach z logiem Galerii właśnie, jest ich około czterystu.There are 4 comments

Add yours
  1. kurier z olsztyna

    miasto nie przestaje zaskakiwać!!!! infantylna promocja centrum hanlowego za psi grosz, redakcjo napiszcie lepiej o wydawaniu kasy przez Ratuszowych wizjonerów tu jest o wiele większy potencjał.

  2. ANONIM

    Widać bardzo pożyteczną stronę takiej promocji. Wolę usiąść na ładnej ławce z napisem Galerii Warmińskiej niż starej rozpadającej się z narysowanymi sprayem męskimi genitaliami tragedii.


Comments are closed.

Free mockups